Blog 1

AndonCMS Sistemi Nasıl Yapılandırılır?

Modern bir AndonCMS sisteminin kurulumu ve konfigürasyonu genellikle çok kısa sürede yapılabilir. Aşağıdaki adımlar tipik uygulama adımlarıdır.

Sorun Türlerinin Kurulumu

Bulut tabanlı Andon sistemi, bir web tarayıcı kullanılarak yapılandırılabilir. Serbestçe tanımlanabilir kullanıcı arabirimi öğelerinin yapılandırması, her sorun türü için özel "sanal düğmelere" izin verir. Kullanıcılardan resim göndermeleri, veri girmeleri veya bir listeler hiyerarşisinden önceden tanımlanmış öğeleri seçmeleri istenebilir

Dinamik Andon Sorunu İşleme İçin Kuralları Yapılandırın

Yapılandırması kolay iş kuralları kullanılarak, Andon çağrılarının iş mantığı özelleştirilebilir. Örneğin, AndonCMS ile önceden konfigüre edilmiş varsayılan kurallar değiştirilebilir veya herhangi bir yükseltme modeline sahip bir dizi özel kural oluşturulabilir. Sorunlar daha sonra kullanıcı rolleri ve beceri seviyeleri tarafından ele alınır ve sistem, görevler ortaya çıktıklarında doğru kişileri atamakla ilgilenir.

Cihazları İş Yerine Monte Edin

Modern Andon sistemleri tipik olarak Akıllı TV’ler gibi kullanıma hazır düşük maliyetli donanımları kullanır. Üretim iş yerlerine Akıllı TV’ler monte edilerek çalışanlara her türlü Andon çağrısı yapma yetkisi verilmektedir.