Blog 1

Net ve Tutarlı Raporlama Kanalları

Modern Andon raporlama araçları ile Andon mesajları her türlü meta veri ile genişletilebilir. AndonCMS gibi bir sistem, serbestçe tanımlanabilir hizmet faaliyetleriyle her türlü duruma ve yerel koşula uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir. Klasik Andon ekranlarına veya benzer sistemlere göre çok daha ayrıntılı bir şekilde sorun raporlamaya olanak tanır. Bu, ilgili tüm meta verilerle hedeflenen mesajlara izin verir. Örneğin “Eksik malzeme” veya “Miktar: 20” gibi hattan sorumlu kişinin rahatlıkla çözümleyeceği ayrıntıyı belirtir.

Artık birden fazla kişinin aynı sorunun peşine düşmesine gerek yok!

İş yükü dengeleme ile servis personeli arasındaki iş yükü sistem tarafından otomatik olarak dağıtılır ve optimize edilir. Bildirimler ilgili kişilere gönderilir. Böylece sadece sorunu çözmek için belirlenen son yetkili o sorunla ilgilenir.

Tamamen entegre

Geleneksel Andon kordon sistemleriyle karşılaştırıldığında, modern tabanlı Andon sistemleri kablosuz olarak çalışır ve mevcut makineler ve sistemlerle (ERP, MES ve diğerleri) entegre olur. Bu, çalışanın bağlamına ve durumuna göre kendi kendini yapılandıran bağlama duyarlı kullanıcı arabirimlerini etkinleştirir.